This website uses cookies. By continuing to use the website, you agree to the use of cookies Read more I AGREE

Lisa oma lähedase ellu vürtsi! Chilli eriväärtuses kinkekaardid!

25.00 – 100.00€

Turvaline Ostukoht
Turvaline
Ostukoht

Turvaline Ostukoht

Oleme E-kaubanduse Liidu poolt tunnustatud ostukeskkond. Viimase 6 aasta jooksul oleme teenindanud üle 1 miljoni tellimuse.

Tasemel klienditeenindus
Tasemel
klienditeenindus

Tasemel klienditeenindus

Kiire ja sõbralik klienditeenindus on abiks tööpäevadel 9:00-17:00. Mugav abikeskus annab vastused ööpäevaringselt ning iseteenindus taastab kaduma läinud voucherid.

Kliendid kiidavad
Kliendid
kiidavad

Kliendid kiidavad

Chilli e-teenindust on tunnustatud usaldusmärgisega Kliendid kiidavad.

Kinkekaardist lähemalt

  • Chilli kinkekaart on parim kingitus Sinu lähedasele! Kinkekaardi omanik saab ise otsustada, millist teenust või toodet soovib Chilli pakkumiste valikust soetada. Saadaval on kinkekaardid väärtuses 25 €, 50 € ja 100 €.

    Kinkekaart kehtib Chilli Interneti-ostukeskkonnas (www.chilli.ee). Kui ostu maksumus on väiksem kui kinkekaardi väärtus, siis jääk tagastamisele ei kuulu. Kinkekaardi väärtuse ületamisel saab ületatud summa tasuda juurde.

    NB! Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks.

  • Valikus on kinkekaardid väärtuses 25 €, 50 € ja 100 €.
  • Soetades kinkekaardi Internetist (www.chilli.ee ostukeskkonnast) saadetakse Sinu e-postile voucher, millel on unikaalne kinkekaardinumber. Kinkekaardi kasutamiseks www.chilli.ee ostukeskkonnas, sisesta ostukorvis kinkekaardi number, mille järel arvutatakse kinkekaardi väärtus ostukorvi summast maha.

Müüja

Chilli Deals OÜ
www.chilli.ee
E-mail: info@chilli.ee
Phone: 6664666

×